CTE Görevde Yükselme, Ünvan Değ. Sınavı İçin Kitap / Kaynak Önerileri...

CTE Görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavına hazırlanmak için kaynak / kitap önerebilmek adına ilk göze çarpan ve üzerinde ceza tevkifevleri ibaresi bulunan kitaplar üzerinde yapılan araştırmaya istinaden öne çıkan kitapları fiyat ve taksit sayısı avantajlarına da bakarak konunun muhatabı olan personel arkadaşlarımızın bilgisine sunmak istedik.

Burada paylaşmış olduğumuz kitaplardan başka sizlerin de halihazırda kullandığı kaynak / kitap önerilerinizi de gerek web sitemizin yorum bölümüne , gerek forum adresimizden gerekse facebook adresimizden sınava katılacak olan arakadaşlarımızın görebileceği mecralarda paylaşımlarda bulunarak katkıda bulunabiliriz.

Bu arada başvuru tarihlerinide hatırlatmadan geçmeyelim, ( idare memuru, şef, sayman, öğretmen, sosyolog, mühendis, teknisyen ve sağlık memuru ) ünvan değişikliği sınavına girecek adaylar için son başvuru tarihinin 03/04/2017 – 14/04/2017 tarihleri arasında www.meb.gov.tr adresinden yapılacağını ve sınav tarihinin ise 20/05/2017 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Ankara'da yapılacagını,

Bir diğer sınav olan ( 2. Müdürlük ve İnfaz ve Koruma Başmemurluğu ) görevde yükselme sınavına girecek adaylar içinde 17/04/2017 – 28/04/2017 tarihleri arasında www.meb.gov.tr adresinden yapılacağını sınav tarihinin de yine 20/05/2017 tarihinde, Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Ankara'da yapılacagını hatırlatmak isteriz.

İlk Dikkatimizi Çeken Kitaplar

İlk kitabımız - pegem akademi komisyon - olan aşağıda resmi ve satış linki bulunan “GYS Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Konu Anlatımlı El Kitabı Pegem Yayınları 2017” isimli kitapdır.

İkinci kitabımız - pegem akademi komisyon – olan yukarıda resmi ve satış linki bulunan “GYS Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Hazırlık Soru Bankası Pegem Yayınları 2017”isimli kitabıdır.

Üçüncü kitabımız - pegem akademi komisyon – olan yukarıda resmi ve satış linki bulunan “GYS Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Merkez Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Konu anlatımlı El Kitabı Pegem Yayınları 2017”isimli kitabıdır.

Dördüncü kitabımız - pegem akademi komisyon – olan yukarıda resmi ve satış linki bulunan “GYS Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Merkez Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Konu anlatımlı Soru Bankası Pegem Yayınları 2017”isimli kitabıdır.

Beşinci kitabımız - Data Yayınları – olan yukarıda resmi ve satış linki bulunan “GYS Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Hazırlık Data Yayınları 2017”isimli kitabıdır.

Altıncı kitabımız - Data Yayınları – olan yukarıda resmi ve satış linki bulunan “GYS Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Konu Anlatımlı Data Yayınları 2017”isimli kitabıdır.

Bir diğer ve son kitabımız olan – yargı yayınevi – imzalı yukarıda resmi ve satış linki bulunan “Adalet Bakanlığı GYS Ceza ve Tevkifevleri Konu Özetli Soru Bankası Yargı Yayınları 2016 + Güncel Bilgiler ve Kültürel Konular” isimli kitapdır.

Sınavlara katılacak personel arkadaşlarımıza şimdiden başarılar dileriz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.